91-94
Product Code: 330
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 1 kusů

Gadgest Minimegafon bateriový

610,00 Kč
Výrobce Creano GmbH

Máte možnost nakoupit 1 balení níže uvedeného produktu nebo zboží za celkovou cenu minimálně  451Kč a potom budete mít základní poštovné zdarma !!! 

( Tzn. při platbě převodem, přes plat. bránu , kartou ušetříte poštovné 69 Kč.

   Stejnou částku za poštovné ušetříte i při platbě dobírkou-tzn. pokud budete chtít zaplatit až při převzetí zboží. U dobírky akorát platíte   dobírečné 80Kč.  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Člověče nezlob se !!

 

Máte v oblibě klasickou hru "Člověce nezlob se"?

Nudí vás už pořád stejné probíhání hry a chtěli byste ji něčím oživit?

Proč nezkusit naši báječnou alkoholovou verzi, kde místo jednotlivých figurek budete procházet nástrahami hry a zákeřnostmi vašich spoluhráčů s panákovkou naplněnou vaším oblíbeným mokem.

Pravidla jsou velice jednoduchá a jsou stejná jako u klasické hry. Pouze kdo bude vyhozen soupeřem, vypije panáka, přemístí se zpět na start a doplní palivo do své figurky.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.