uncaria_tomentosa
Product Code: 311
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 4 kusů

Energy bylinný čaj Uncaria tomentosa 55

 

 

 

 

Uncaria tomentosa

terapeutický čaj

  • PŮVODEM Z PERU
  • SOUČÁST MÍSTNÍ TRADIČNÍ MEDICÍNY
  • Uncaria roste v nížinných tropických pralesích Střední a Jižní Ameriky, zejména pak v oblasti Peru. Domorodými kmeny je tato liána používána již minimálně 2 000 let, do povědomí západního světa se však dostala až v 70. letech minulého století díky činnosti křesťanských misionářů.

    Informace o zázračných vyléčeních a důkazy o mimořádných vlastnostech této rostliny podnítily zájem farmaceutických firem na celém světě.

  • Rostlina obsahuje alkaloidy (důležitý z nich je isopteridin s imunostimulačními účinky), fytosteroly (převážně ß-sitosterol, který je významným antioxidantem), dále flavonoid epikatechin rovněž se silnými antioxidačními účinky a v neposlední řadě proantokyanidiny, které zlepšují pružnost cévních kapilár.

Účinné ingredience :

Sušená drcená kůra rostliny Uncaria tomentosa.

Jak používat :

Na 1 litr vroucí vody 1 rovná polévková lžíce. Vařte 25 minut, poté luhujte 15 minut a sceďte. Čaj užívejte minimálně 1x denně po dobu 1 měsíce.

Balení:

55 g, zipový sáček z alufolie

Upozornění:

Doplněk stravy. Neužívejte při potravinové alergii. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do 3 měsíců po otevření.

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.