green-coffee-forte-6000-120tablet-2.jpg.big
Product Code: 8594177850046
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 1 kusů

Bio-detox Set-Nejkoncentrovanější Zelená káva 6000 mg 2x120+1x60 tablet zdarma

Green Coffee Bean extrakt  6000mg
6000mg 50%-ní kyselina chlorogenová
(extrakt 10:1  600mg extraktu v každé tabletě)
nejsilnější Green Coffee na našem trhu 
!!!!6000mg!!!!
120 tablet

NOVĚ 50% CGA
většina konkurenčních výrobků je lisována z levnější 45% GCA.

Výrobek je notifikován ministerstvu zdravotnictví ČR.
Číslo notifikace: OVZ-35.1-17.09.2013-40008

Některé konkurenční výrobky mají obsah samotného extraktu v tabletě nebo kapsli i méně než 100mg. Zelená káva Bio-Detox je té nejvyšší kvality a obsah samotného čistého extraktu je 600mg v každé tabletě. Účinnost jako 6000mg zelené kávy 

Green Coffee Bean extrakt je bohatý na chlorogenové kyseliny, které nelze nalézt v zrnech pražené kávy, protože průmyslový proces pražení zničí tyto aktivní komponenty. Extrakt obsahuje také kyselinu kávovou, velmi dobře známou pro její antioxidační účinek. Právě tyto látky dělají z Green Coffee zázračný produkt na hubnutí, který by neměl chybět ve vaší dietě.

CGA je nejen silným antioxidantem, ale v takto vysoké dávce se již může příznivě podílet i na metabolismu cukrů a nabízí tak našemu tělu dodatečný zdroj energie, který by jinak ve velké míře směřoval do kritických partií ve formě tuku.

Dávkování: Dospělí 2krát denně 1 tabletu zapít dostatečným množstvím vody.

Chlorogenová kyselina! K produktům.

Chlorogenová kyselina je přírodním polyfenolem a antioxidantem, který se obecně vyskytuje v zelených kávových a hlohových zrnech, v artyčocích a mj. v břečťanu popínavým. Bohatým zdrojem chlorogenové kyseliny jsou také sušené švestky.

Působení chlorogenové kyseliny je založeno především na omezení vstřebávání cukrů v trávícím traktu, díky čemu tělo začíná sahat do svých zásob - například díky zrychlení spalování tuků uložených v tkáních. Chlorogenová kyselina povzbuzuje metabolismus v játrech, která spalují větší množství tuku. Dá se říct, že tablety na hubnutí obsahující výtažek ze zelené kávy využívají dvojitý mechanismus hubnutí, protože podporuje ztrátu tukové tkáně a znemožňuje vstřebávání tuku bránící nárůstu váhy.

Chlorogenová kyselina je silným antioxidantem a v literatuře se dají najít zprávy, že právě ona působí proti bakteriím, virům a mykóze. Výše zmíněných vlastností si všimli vědci, kteří chtěli využit výtažek ze zelené kávy při výrobě tablet na hubnutí.

Upozornění:

Nedoporučuje se užívání přípravku  těhotným a kojícím ženám, dětem do 16 let, osobám se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu, s vysokým krevním tlakem a trpícím na diabetes typu 1.  Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit!  Uchovávejte mimo dosah malých dětí!  Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy!

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě (mezi 15-25 °C)!

Hmotnost balení: 120 tablet x 660mg

Složení jedné tablety:

extrakt zrna zelené kávy (50% kyselina chlorogenová, CGA, extrakt 10:1 - 600 mg extraktu odpovídá 6000 mg), maltodextrin (plnidlo) 40mg, Magnesium-stearát 10mg, Mikrokrystalická celulóza 10mg.

Výrobek je notifikován ministerstvu zdravotnictví ČR.

Hmotnost tablety 660mg (+-5%)

Vyrobeno v EU 
Země původu: Jižní Amerika

Jednotek v balení:120 tablet
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.