ob
Product Code: 8594011212030
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 0 kusů

Mesaverde Obezin 2x90 tobolek

Máte možnost nakoupit 1 balení níže uvedeného produktu nebo zboží za celkovou cenu minimálně  451Kč a potom budete mít základní poštovné zdarma !!! 

( Tzn. při platbě převodem, přes plat. bránu , kartou ušetříte poštovné 69 Kč.

   Stejnou částku za poštovné ušetříte i při platbě dobírkou-tzn. pokud budete chtít zaplatit až při převzetí zboží. U dobírky akorát platíte   dobírečné 80Kč.  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Obezin 2x90 tobolek

obsahuje přírodní látky, které podpoří Vaši snahu hubnout a pomůžou Vám dosáhnout cílovou váhu rychleji. Jde o doplněk stravy, který vytváří pocit nasycenosti a následně snižuje chuť k jídlu.

OBEZIN obsahuje rostlinný komplex přírodních viskózních polysacharidů a chrom pikolinát, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

Co se děje po užití Obezinu?

30 minut před jídlem užijte OBEZIN - ten se v žaludku rozpustí, až stonásobně zvětší svůj objem a vytvoří vysoce viskózní gelovou substanci. Po smíchání s jídlem se proces trávení spomalí a Váš zaplněný žaludek vyšle signál do mozku o tom, že jste již sytí, i když jste snědli menší porci. 

OBEZIN zajistí, že můžete jíst méně a nebudete hladovět.

Dávkování a užívání: 2 tobolky 30 minut před každým jídlem (ideálně 3x denně) zapít minimálně 1 sklenicí vody (0,2 - 0,3l). Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Vždy zapít vodou!

Složení: Glukomannan, vláknina, Spirulina, alginát sodný, stearan hořečnatý, barvivo TiO2.

Neobsahuje alergeny.

Hmotnost obsahu 90 tobolek: 67g (+-5%)

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Obethin se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda Obethin můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.