ruze-skalni
Product Code: 8594177850381
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 4 kusů

Bio-detox léčivý čaj Růže skalní - CISTUS INCANUS 250g

Růže skalní - CISTUS INCANUS 250g

Skalní růže (Cistus Incanus) -  je aromaticky vonící keř, který může být až jeden metr vysoký.

Skalní růže má domov ve Středomoří, kde se používá v lidovém léčitelství. Cistus Incanus obsahuje asi třikrát více polyfenolů než černý nebo zelený čaj. Bylo zjištěno, že má mimo jiné úžasný účinek proti virům.

Složky růže skalní - Cistus incanus - mohou potlačovat růst virů všeho druhu. Tento čaj funguje jako přirozená podpora imunitního systému se silným tonizačním účinkem. Je také bohatý na polyfenoly a vhodný pro zdravou výživu. Polyfenoly jsou rostlinné látky s několika velmi silnými antioxidačními vlastnosti, které se nacházejí v mnoha rostlinách. Nacházejí se také v ovoci, zelenině, zeleném čaji a dalších potravinách. Nejvyšší koncentrace polyfenolů nalezneme jednoznačně v Cistus Incanus.

Růže skalní může čistit  organismus od jedovatých látek,  zvyšovat obranyschopnost organismu a mít protizánětlivé a desinfekční účinky. Je účinnou obranou proti "volným radikálům", může působit proti virům, bakteriím a plísním a obsahuje velké množství hořčíku.

Způsob přípravy čaje: Tento lahodný čaj můžeme připravit několika způsoby. Hrst čaje  vložíme do hrnce, zalejeme asi 1 litrem vody a přivedeme k varu. Po asi 5 minutách vaření slijeme. Rychleji to jde, pokud přelijeme Cistus vroucí vodou a vyluhujeme 8 až 10 minut. Za účelem posílení obranyschopnosti organismu Pro posílení obranyschopnosti organismu,  se doporučuje vypít každý den  1 litr čaje.


 

Složení: 100% SUŠENÝ CISTUS INCANUS 

Země původu: Francie

Hmotnost netto: 250g

Dávkování: dospělí: denní dávka maximálně 8g sušeného CISTUS INCANUS

Doporučená příprava:  2g (1 vrchovatá kávová lžička) zalijeme 2dcl vroucí vody a necháme 8 až 10 min. vyluhovat.

Upozornění: Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék. Není náhradou pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let věku.  Děti nad 3 roky, těhotné a kojící ženy, osoby se srdečními, či cévními chorobami, s vysokým krevním tlakem  musí konzultovat užívání s odborníkem.Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Vyrobeno v EU pro Bio detox s.r.o.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.