olej-ze-sibirske-jedle-belokore-50-ml-1.jpg.big
Product Code: 8594177850473
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 3 kusů

Bio-detox olej ze sibiřské jedle bělokoré 50 ml

Olej ze sibiřskě jedle bělokoré

Nařízení Komise Evropské unie č. 432/2012 zakazuje označovat na potravinách a místech, které tyto potraviny prodávají, zdravotní účinky produktů, pokud nejsou přímo schváleny tímto nařízením. Proto není možné používat obecně známá tvrzení o účincích jednotlivých produktů včetně propagačních materiálů. Více informací o účincích naleznete proto zde :  http://www.celostnimedicina.cz/olej-ze-sibirske-jedle-belokore.htm

 

V tradiční asijské medicíně se olej z jehlic používal pro své regenerační a dezinfekční účinky jako přírodní antibiotikum, antiseptikum a antioxidant  při léčbě různých respiračních onemocnění.

 Je spolehlivým spojencem v obdobích proměnlivého počasí, které má špatný vliv na náš organizmus.  

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:  Normální funkce dýchacího systému !!!

Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice.

OLEJ SIBIŘSKÁ JEDLE FIRMY Bio Detox

Olej Sibiřská jedle firmy Bio Detox pochází z mladých výhonků sibiřské jedle bělokoré, která roste pouze na ekologicky čistém území Sibiře, je velmi citlivá na znečištění ovzduší. Tento olej se získává výhradně přírodní metodou, která je založena na destilaci vodní parou, a díky tomu jsou v něm zachovány všechny cenné léčivé složky, včetně fytoncidů. Tento olej má navíc nejvyšší třídu čistoty „A“ a největší obsah bornylacetátu - 38% (složka oleje, jejíž množství určuje kvalitu přípravku). Proto je jedlový olej firmy Pharma Activ uváděn mezi nejkvalitnějšími přírodními přípravky na českém trhu.

Složení: 100% olej ze sibiřské jedle bělokoré (Abies sibirica) s obsahem min. 20 % bornylacetát. Přírodní produkt získávaný metodou destilace s vodní párou.

Upozornění: Není určeno dětem,  těhotným a kojícím ženám a při průduškovém astmatu a mokrém kašli. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Vhodné pro vegetariány a vegany. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Vyrobeno pro / distributor pro ČR: BIO-DETOX, s.r.o.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.