lnena-mouka-550g-0.gif.big
Product Code: 8594177850848
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 4 kusů

Bio-detox Lněná mouka 550g

LNĚNÁ MOUKA

 

 

 Zkuste tuto zdravou alternativu mouky s možností využití do těsta k přípravě  chleba i jiného pečiva.  Mouka je bezlepková !

 Získává se lisováním lněných semínek za studena  z  větší části odtučněných.

 

 Je poměrně trvanlivá s vysokým obsahem cenných látek obsažených v lněném semeni.  Samotná mouka má vysokou bobtnací schopnost, vhodné je tedy konzumovat s doplněním dostatečného množství tekutin.

 Složení :         Vysoký obsah vitamínů sk. B, s vysokým obsahem kyseliny listové.   

                         Vysoký obsah hořčíku. 

                         Vysoký obsah bílkovin a vlákniny.

 Neobsahuje :  Barviva  a konzervační látky.

 Alergeny:        Může obsahovat stopy lepku. Obsah lepku max. 20 mg/kg. Produkt splňuje požadavky pro potravinu "bez lepku" dle Prováděcího nařízení komise (EU) č. 828/2014.

 Použití:            Po namočení do tekutiny silně bobtná, a je proto vynikající pro zahušťování nápojů, pokrmů. Hodí se i do proteinových nápojů, musli, jogurtů, do pečených i nepečených desertů, palačinek, karbanátků,

                          kaší a řady dalších pokrmů.

Skladování:      Ukládejte mimo dosah dětí. Při skladování a přepravě chraňte před slunečním světlem a teplotami nad 25 °C. Po otevření uchovávejte v uzavřeném obalu v suchu a temnu a spotřebujte do 3 měsíců.

Země původu: EU

Hmotnost Netto: 550g

Vyrobeno pro/ distributor pro ČR:  EU

 Nařízení Komise Evropské unie č. 432/2012 zakazuje označovat na potravinách a místech, které tyto potraviny prodávají, zdravotní účinky produktů, pokud nejsou přímo schváleny tímto nařízením. Proto není možné používat obecně   známá tvrzení o účincích jednotlivých produktů včetně propagačních materiálů. Více informací o účincích naleznete proto  na internetu :   http://www.medicin.cz/zdrave-potraviny/lnena-mouka-pro-dobre-zazivani

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.