vitamarin_3D_300dpi
Product Code: 8594069933178
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 5 kusů

Energy Vitamarin čistý rybí olej 90 kapslí

 

Vitamarin čistý rybí olej 90 kapslí

 

Potřebujete doplnit omega3-mastné kyseliny a podpořit stavbu sévních stěn nejen při diabetu ?  Používejte Vitamarin !!

Uvedené přípravky představují významný doplněk klasické léčby diabetu, především z hlediska harmonizačních procesů a svého pozitivního působení  

v oblasti minerálního hospodářství organismu a ovlivnění oxidačně-redukčích dějů, které způsobují postižení cévní stěny s výše uvedenými závažnými komplikacemi.

 

       Čistý rybí olej z mořské ryby Engraulis japonicus. Obsahuje omega-3 nenasycené (esenciální) mastné kyseliny,  které mají stabilizační vliv na cévní stěnu a omezují tak komplikace diabetu,

           v těle tvoří tkáňové hormony, tzv. prostaglandiny.

          Má vliv na prokrvováníorgánů v těle a správnou činnost srdce a mozku. Omega-3 mastné kyseliny také upravují metabolismus tuků, příznivě působí na hladinu cholesterolu v krvi.

          Doporučené dávkování  :    1 kapsle 2x denně(ráno a večer), celkem je v balení 90 kapslí

 

Čtěte prosím pozorně etiketu přípravku, kde jsou podrobné pokyny pro užívání, skladování-doba expirace, složení přípravku, dávkování, atd.

Z důvodu legislativy EU, která omezuje uvádění některých informací u potravin a doplňků stravy , provedením objednávky  souhlasíte současně s níže uvedeným tvrzením:

Uvedený produkt beru jako doplněk stravy, který není dle platné právní úpravy ČR lékem a nelze je za léky zaměňovat. Informace u produktu uvedené jsou pouze pohledem, jakým na nemoc člověka nahlíží tradiční čínská medicína v Číně  a jiná alternativní medicína, žádným způsobem neovlivní můj úsudek a na základě tohoto pohledu nebudu produktům zde prodávaným ani náznakem přisuzovat léčebné či zdravotní účinky.

Nejedná se ani o náhradu pestré stravy!

Obsah  na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let.   Uzavřením objednávky  vyjadřuji současně svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami, je mi více nežli 18 let  ! 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.