vitamarin_3D_300dpi
Product Code: 8594069933178
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 7 kusů

Energy Vitamarin čistý rybí olej 90 kapslí

Máte možnost nakoupit 2 balení níže uvedeného produktu nebo zboží za celkovou cenu minimálně  451Kč a potom budete mít základní poštovné zdarma !!! 

( Tzn. při platbě převodem, přes plat. bránu , kartou ušetříte poštovné 69 Kč.

   Stejnou částku za poštovné ušetříte i při platbě dobírkou-tzn. pokud budete chtít zaplatit až při převzetí zboží. U dobírky akorát platíte   dobírečné 80Kč.  

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Vitamarin čistý rybí olej 90 kapslí

Uvedené přípravky představují významný doplněk klasdické léčby diabetu, především z hlediska harmonizačních procesů a svého pozitivního působení  

v oblasti minerálního hospodářství organismu a ovlivnění oxidačně-redukčích dějů, které způsobují postižení cévní stěny s výše uvedenými závažnými komplikacemi.

 

       Čistý rybí olej z mořské ryby Engraulis japonicus. Obsahuje omega-3 nenasycené (esenciální) mastné kyseliny,  které mají stabilizační vliv na cévní stěnu a omezují tak komplikace diabetu,

           v těle tvoří tkáňové hormony, tzv. prostaglandiny.

          Má vliv na prokrvováníorgánů v těle a správnou činnost srdce a mozku. Omega-3 mastné kyseliny také upravují metabolismus tuků, příznivě působí na hladinu cholesterolu v krvi.

          Doporučené dávkování  :    1 kapsle 2x denně(ráno a večer), celkem je v balení 90 kapslí

 

Čtěte prosím pozorně etiketu přípravku, kde jsou podrobné pokyny pro užívání, skladování-doba expirace, složení přípravku, dávkování, atd.

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.