Probiosan_300dpi
Product Code: 8594069933109
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 3 kusů

Energy PROBIOSAN probiotický přípravek 90 ks tablet

PROBIOSAN probiotický přípravek 90 ks tablet

 

Chcete podpořit stavbu cévní stěny v oblasti hospodaření s minerály zejména při diabetu ?  Používejte PROBIOSAN !

Uvedené přípravky představují významný doplněk klasické léčby diabetu, především z hlediska harmonizačních procesů a svého pozitivního působení  

v oblasti minerálního hospodářství organismu a ovlivnění oxidačně-redukčích, které způsobují postižení cévní stěny s výše uvedenými závažnými komplikacemi.


       Obsahuje sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, účinný probiotický komplex bakterií Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium a inulin. 

          Doporučené dávkování  :    1 kapsle 2x denně( ráno a večer), celkem je v balení 90 kapslí

 

Čtěte prosím pozorně etiketu přípravku, kde jsou podrobné pokyny pro užívání, skladování-doba expirace, složení přípravku, dávkování, atd.

 

Z důvodu legislativy EU, která omezuje uvádění některých informací u potravin a doplňků stravy , provedením objednávky  souhlasíte současně s níže uvedeným tvrzením:

Uvedený produkt beru jako doplněk stravy, který není dle platné právní úpravy ČR lékem a nelze je za léky zaměňovat. Informace u produktu uvedené jsou pouze pohledem, jakým na nemoc člověka nahlíží tradiční čínská medicína v Číně  a jiná alternativní medicína, žádným způsobem neovlivní můj úsudek a na základě tohoto pohledu nebudu produktům zde prodávaným ani náznakem přisuzovat léčebné či zdravotní účinky.

Nejedná se ani o náhradu pestré stravy!

Obsah  na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let.   Uzavřením objednávky v této sekci vyjadřuji svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami, je mi více nežli 18 let  ! 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.