flavocel_stevia
Product Code: 8594069933055
Dostupnost produktu: Kusů skladem

Energy Flavocel koncentrovaný extrakt 150 kapslí

Máte možnost nakoupit 1 balení níže uvedeného produktu nebo zboží za celkovou cenu minimálně  451Kč a potom budete mít základní poštovné zdarma !!! 

( Tzn. při platbě převodem, přes plat. bránu , kartou ušetříte poštovné 69 Kč.

   Stejnou částku za poštovné ušetříte i při platbě dobírkou-tzn. pokud budete chtít zaplatit až při převzetí zboží. U dobírky akorát platíte   dobírečné 80Kč.  

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Flavocel koncentrovaný extrakt 150 kapslí

Uvedené přípravky představují významný doplněk klasdické léčby diabetu, především z hlediska harmonizačních procesů a svého pozitivního působení  

v oblasti minerálního hospodářství organismu a ovlivnění oxidačně-redukčích dějů, které způsobují postižení cévní stěny s výše uvedenými závažnými komplikacemi.

       Obsahuje koncentrovaný extrakt z ibišku súdánského obohacený o vitamin C, glykosidy ze stévie sladké a speciální směs éterických olejů.

         Pomáhá v období zvýšeného výskytu nemocí z nachlazení, chřipek, při rekonvalescenci organismu i proti působení oxidačního stresu.

          Je to významný antioxidant a působí preventivně proti vzniku krevních trombů, ochraňuje cévní stěnu a brání tak komplikacím při diabetu.

          Doporučené dávkování  :    1 kapsle 2x denně( ráno a večer), celkem je v balení 150 kapslí

 

 

Čtěte prosím pozorně etiketu přípravku, kde jsou podrobné pokyny pro užívání, skladování-doba expirace, složení přípravku, dávkování, atd.

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.