Fytomineral_3D_300dpi (1)
Product Code: 8594069933048
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 2 kusů

Energy Fytomineral koloidní roztok minerálů 100 ml

 Fytomineral koloidní roztok minerálů 100 ml

 

Chcete mít pod kontrolou minerály jako podporu léčby diabetu?  používejte Fytomineral !

Uvedené přípravky představují významný doplněk klasdické léčby diabetu, především z hlediska harmonizačních procesů a svého pozitivního působení  

v oblasti minerálního hospodářství organismu a ovlivnění oxidačně-redukčích dějů, které způsobují postižení cévní stěny s výše uvedenými závažnými komplikacemi.

       Obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě.

         Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na zemi před 100 miliony let.

          Zvláštní význam pro metqabolismus cukrů mají především prvky chróm, vanad a zinek. 

           Doporučené dávkování  :    30 kapek denně( ráno nebo večer), celkem je v balení 100 ml

 

 

Čtěte prosím pozorně etiketu přípravku, kde jsou podrobné pokyny pro užívání, skladování-doba expirace, složení přípravku, dávkování, atd.

Z důvodu legislativy EU, která omezuje uvádění některých informací u potravin a doplňků stravy , provedením objednávky  souhlasíte současně s níže uvedeným tvrzením:

Uvedený produkt beru jako doplněk stravy, který není dle platné právní úpravy ČR lékem a nelze je za léky zaměňovat. Informace u produktu uvedené jsou pouze pohledem, jakým na nemoc člověka nahlíží tradiční čínská medicína v Číně  a jiná alternativní medicína, žádným způsobem neovlivní můj úsudek a na základě tohoto pohledu nebudu produktům zde prodávaným ani náznakem přisuzovat léčebné či zdravotní účinky.

Nejedná se ani o náhradu pestré stravy!

Obsah  na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let.   Uzavřením objednávky  vyjadřuji svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami, je mi více nežli 18 let  ! 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.