gynex_3D_72dpi
Product Code: 8594069931143
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 2 kusů

Energy Gynex koncentrát 30 ml

 

Gynex koncentrát 30 ml

Uvedené přípravky představují významný doplněk klasdické léčby diabetu, především z hlediska harmonizačních procesů a svého pozitivního působení  

v oblasti minerálního hospodářství organismu a ovlivnění oxidačně-redukčích dějů, které způsobují postižení cévní stěny s výše uvedenými závažnými komplikacemi.

       Harmonizuje výkyvy organismu na psychické a hormonální úrovni jak u mužů, tak u žen. Ochraňuje vlákna nervových buněk a harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí prostřednictvím působení na hypofýzu – žlázu, která řídí činnost       všech ostatních. Ovlivňuje velmi příznivě činnost slinivky břišní, žaludku a dalších částí trávicího systému s ohledem na jejich hormobální a metabolické funkce. Omezuje chuť na sladká jídla. Vysoký obsah přírodních fytohormonů              (rostlinné látky hormonální povahy) v Gynexu má výraznou schopnost detoxikovat tělo především od toxických chemických látek, které se ukládají v tukové tkáni, a působí tak na  organismus dlouhodobě. Fytohormony dále pomáhají           předcházet infekcím a napomáhají dobré činnosti kardiovaskulárního systému.

     Gynex zlepšuje funkci a zajišťuje ochranu kůže, posiluje ochrannou bariéru těla při kontaktu s vnějším prostředím a celkově zvyšuje imunitu.

         Doporučené dávkování  :    5 kapek  3x denně( ráno, v poledne a večer), celkem je v balení 30 ml

Čtěte prosím pozorně etiketu přípravku, kde jsou podrobné pokyny pro užívání, skladování-doba expirace, složení přípravku, dávkování, atd.

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.