_vyr_15cytosaninovum_info
Product Code: 8594069933871
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 7 kusů

Energy Detoxikační přípravek hloubkový-Cytosan Inovum 90 kapslí

Použití Cytosanu Inovum 

• hloubkově detoxikuje organismus, pomáhá při únavě
• potlačuje bakteriální, virové infekce a plísně (herpes virus, cytomegalovirus, Helicobacter pylori, Candida albicans atd.)
• lze jej použít na zánětlivé stavy sliznic dutiny ústní, hltanu, žaludku, tenkého a tlustého střeva (Crohnova choroba, ulcerózní kolitida a průjmová onemocnění)
• pomáhá při žaludečních a dvanáctníkových vředech
• zmírňuje kyselost žaludečního obsahu
• pomáhá při akutních otravách jídlem i chronickém vystavení toxické zátěži
• chrání buňky před působením těžkých kovů, jedů a toxických látek (chemické látky, smog, prach a kouř z životního prostředí a při dlouhodobém užívání léků a hormonů)
• celkově stabilizuje organismus, zpomaluje jeho stárnutí
• regeneruje játra po prodělaném či probíhajícím infekčním jaterním onemocnění (žloutenka, mononukleóza, …) a chrání jaterní buňky před poškozením
• pomáhá při revmatoidních kloubních potížích, artrózách, artritidách a bolestech páteře
• zlepšuje stav kožních onemocnění (lupénka, ekzémy, vyrážky, akné a svědivé kožní infekce)
• preventivně působí proti vzniku osteoporózy
• účinný doplněk léčby onkologických onemocnění, radioterapie (prevence recidivy)
• vhodný při parodontóze a zvýšené kazivosti zubů

Energetické dráhy 

Cytosan Inovum harmonizuje především dráhu tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídicí.


Detoxikace střev je nutná 

Odpadní látky z potravy a metabolické zplodiny vzniklé při jejím zpracování mohou v těle napáchat nemalé škody, nejsou-li z něj vyloučeny, a také v případě, zůstávají-li v něm příliš dlouho. Zahubení těla vlastními toxiny by bylo bez práce vylučovacích orgánů (jater, ledvin a v prvé řadě střev) naprosto jisté. Autointoxikace je průvodním jevem snad všech zdravotních problémů, které zdánlivě nemají s kvalitou střev nic společného, od únavy až po nádorové onemocnění. K zátěži organismu je zapotřebí přičíst ještě vliv toxických látek přijímaných z okolního prostředí (voda a vzduch), potravinová aditiva a konzervanty, léky a všechny zbytečné chemické látky, které jsou součástí řady potravinových doplňků i léků. Pokud se odpadní látky z těla nevyloučí, pak se v něm kumulují, a způsobují tak další zdravotní potíže od akné, přes celulitidu až po revmatická onemocnění, kornatění tepen, žlučové a ledvinové kameny, šedý zákal a nádorová onemocnění. Toxické látky se také ve velké míře ukládají i v mozku a mohou být příčinou změn nálad a chování.
Je nade vší pochybnost, že pravidelné čištění trávicího traktu a potažmo celého těla je absolutní nezbytností úplně pro každého, i pro ty, kteří se snaží žít opravdu zdravě.

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM,
NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.


CYTOSAN Inovum

je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem směsi huminových látek, silymarinu, kyseliny jantarové a zeleného jílu.

Energetické dráhy
Cytosan Inovum harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídící. 


Složení
Cytosan Inovum: lignohumát, rašelinový humát, silymarin, zelený jíl a kyselina jantarová

Humát a lignohumát jsou směsi huminových a fulvových kyselin a jejich draselných solí. Jde o složité organické sloučeniny s velkou molekulární hmotností vznikající postupným rozkladem organické třetihorní hmoty za přístupu kyslíku v místech vzniku hnědého uhlí a rašeliny. Jedná se o mimořádné bioaktivní látky s vysokou chemickou reaktivitou,  výjimečnými regeneračními účinky na celý organismus a jeho energetický systém. Humáty mají schopnost vázat na sebe tzv. chelátovou vazbou především těžké kovy (Pb, Hg, Cd), volné radikály, jedy a toxické látky, které pak organismus vyloučí. Působí také proti rozvoji plísní a některých virů a bakterií v těle. Detoxikační proces je spojen s lepším okysličením buněk a probíhá v celém těle i uvnitř orgánů, nejen na jejich povrchu. Humáty jsou silnými imunostimulanty s ochranným biologickým efektem. Humáty chrání buňky před různými druhy zářenívčetně radioaktivního a UV. Huminové látky mají vliv na zpomalení rozvoje některých typů rakoviny, jelikož podporují reparační procesy DNA. Snižují srážlivost krve, a proto jsou vhodné pro prevenci infarktu myokardu a mozkové mrtvice. Napomáhají rychlejšímu rozpouštění krevních sraženin a snižují riziko vzniku pooperačních srůstů. Jejich výrazný efekt se projevuje též při ženských potížích hormonálního charakteru a při problémech s kolísavou hladinou estrogenu. Humáty mají především ochranný vliv na střeva. Sliznici střeva jednak důkladně čistí odstraňováním zánětlivých ložisek a zároveň pokrývají ochranným mikrofilmem, jenž zabraňuje jejímu poškození a průniku toxických látek a těžkých kovů do krevního oběhu. 

Silymarin je souhrnný název pro rostlinné flavonoidy, které se získávají ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum) a pomáhají ochraňovat a regenerovat jaterní buňky. Ochranný účinek silymarinu je dán především stabilizací buněčných membrán a příznivým ovlivněním činnosti jaterních buněk. Tlumí účinky některých jaterních jedů, odstraňuje z těla volné radikály, usnadňuje vylučování žluči a tiší křeče. Svou hořkou podstatou podporuje metabolismus a trávení. 

Kyselina jantarová je obsažena nejen v jantaru, ale je to běžná složka prakticky všech rostlinných a živočišných tkání. Hraje důležitou úlohu v buněčném metabolismu, aktivizuje činnost všech orgánů, má regenerační účinky na buňky a zvyšuje vstřebávání železa v organismu.

Zelený jíl je čistá přírodní bioaktivní látka s širokým spektrem použití tvořená oxidy kovů a množstvím minerálů důležitých pro lidský organismus. Má schopnost absorbovat toxické látky, vstřebávat patogenní zárodky, eliminovat následky nadměrného záření, uvolňovat svalové napětí a odstraňovat bolesti, působit protizánětlivě, hojit popáleniny a dodávat tělu důležité minerály. Jíl se v zažívacím traktu nevstřebává a přirozeně se vylučuje z organismu. Jeho účinek je tedy izolován na oblast celé trávicí trubice.

Specifika účinku Cytosanu Inovum
Cytosan Inovum má výrazný vliv na detoxikaci trávicího traktu a zásobení organismu minerály a stopovými prvky.

Použití Cytosanu Inovum

 • bakteriální a virové infekce (herpes virus, cytomegalovirus, Helicobacter pylori atd.),
 • detoxikace plísní a kvasinek (Candida albicans či jiné druhy)
 • výrazný protizánětlivý  imunostimulační účinek
 • zánětlivé stavy sliznic trávicího traktu - dutiny ústní, hltanu, žaludku, tenkého a tlustého střeva (Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, průjmová onemocnění)
 • žaludeční a dvanáctníkové vředy
 • lupénka, ekzémy, vyrážky, akné
 • prevence kardiovaskulárních chorob
 • hormonální poruchy, nepravidelná menstruace, klimakterické potíže
 • prevence vzniku osteoporózy
 • chronický únavový syndrom a nedostatek energie
 • regenerace jater po prodělaném či probíhajícím infekčním jaterním onemocnění (žloutenka, mononukleóza, …)
 • k ochraně jater před působením jaterních jedů a pro regeneraci již poškozených jaterních buněk (cirhóza, steatóza, …)
 • onkologická onemocnění, radioterapie (prevence recidivy)
 • parodontóza a zvýšená kazivost zubů
 • ochrana proti volným radikálům a stárnutí buněk
 • hloubková detoxikace organismu, čištění krve
 • k regeneraci a ochraně buněk před působením těžkých kovů, jedů a toxických látek z životního prostředí
 • snížení účinků stresu a zátěžového životního stylu na organismus
 • celková stabilizace organismu


Zajímavosti použití Cytosanu Inovum
Intenzivní pleťová maska: Rozpusťte obsah kapsle v malém množství vody nebo přípravku Fytomineral a získáte intenzivní regenerační pleťovou masku, kterou naneste na obličej a dekolt. Po úplném oschnutí masku smyjte. Účinky masky můžete modifikovat tím, že přidáte malé množství některého z bioinformačních krémů Energy. 
Hustou kaši z Cytosanu Inovum je možné použít všude tam, kde došlo k intenzivnímu poškození kůže (popáleniny, odřeniny, zasažení dráždivou látkou).
Výživa pro rostliny: Rozpustíme-li kapsli v několika litrech vody, můžeme blahodárné účinky humátů dopřát i rostlinám. Pravidelným zaléváním lze zvýšit nejen výnos, ale i kvalitu pěstovaných plodin a jejich odolnost vůči plísním. Z jedné kapsle se dá připravit hodnotné hnojivo pro všechny pokojové rostliny.

Upozornění!
Pro zlepšení průběhu d

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.