noimage
Product Code: 141
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 1 kusů

Energy sada potr. doplňků pro diabetiky

Energy sada potr. doplňků pro diabetiky

Uvedené přípravky představují významný doplněk klasdické léčby diabetu, především z hlediska harmonizačních procesů a svého pozitivního působení  

v oblasti minerálního hospodářství organismu a ovlivnění oxidačně-redukčích dějů, které způsobují postižení cévní stěny s výše uvedenými závažnými komplikacemi.

Obsahuje přípravky :       

1)  Vitamarin   

       Čistý rybí olej z mořské ryby Engraulis japonicus. Obsahuje omega-3 nenasycené (esenciální) mastné kyseliny,  které mají stabilizační vliv na cévní stěnu a omezují tak komplikace diabetu,

           v těle tvoří tkáňové hormony, tzv. prostaglandiny.

          Má vliv na prokrvováníorgánů v těle a správnou činnost srdce a mozku. Omega-3 mastné kyseliny také upravují metabolismus tuků, příznivě působí na hladinu cholesterolu v krvi.

          Doporučené dávkování  :    1 kapsle 2x denně(ráno a večer), celkem je v balení 90 kapslí

2)  Flavocel

       Obsahuje koncentrovaný extrakt z ibišku súdánského obohacený o vitamin C, glykosidy ze stévie sladké a speciální směs éterických olejů.

         Pomáhá v období zvýšeného výskytu nemocí z nachlazení, chřipek, při rekonvalescenci organismu i proti působení oxidačního stresu.

          Je to významný antioxidant a působí preventivně proti vzniku krevních trombů, ochraňuje cévní stěnu a brání tak komplikacím při diabetu.

          Doporučené dávkování  :    1 kapsle 2x denně( ráno a večer), celkem je v balení 150 kapslí

3)  Fytomineral 

       Obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě.

         Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na zemi před 100 miliony let.

          Zvláštní význam pro metqabolismus cukrů mají především prvky chróm, vanad a zinek. 

           Doporučené dávkování  :    30 kapek denně( ráno nebo večer), celkem je v balení 100 ml

4)  Probiosan

       Obsahuje sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, účinný probiotický komplex bakterií Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium a inulin. 

          Doporučené dávkování  :    1 kapsle 2x denně( ráno a večer), celkem je v balení 90 kapslí

5)  Gynex

       Harmonizuje výkyvy organismu na psychické a hormonální úrovni jak u mužů, tak u žen. Ochraňuje vlákna nervových buněk a harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí prostřednictvím působení na hypofýzu – žlázu, která řídí činnost       všech ostatních. Ovlivňuje velmi příznivě činnost slinivky břišní, žaludku a dalších částí trávicího systému s ohledem na jejich hormobální a metabolické funkce. Omezuje chuť na sladká jídla. Vysoký obsah přírodních fytohormonů              (rostlinné látky hormonální povahy) v Gynexu má výraznou schopnost detoxikovat tělo především od toxických chemických látek, které se ukládají v tukové tkáni, a působí tak na  organismus dlouhodobě. Fytohormony dále pomáhají           předcházet infekcím a napomáhají dobré činnosti kardiovaskulárního systému.

     Gynex zlepšuje funkci a zajišťuje ochranu kůže, posiluje ochrannou bariéru těla při kontaktu s vnějším prostředím a celkově zvyšuje imunitu.

         Doporučené dávkování  :    5 kapek  3x denně( ráno, v poledne a večer), celkem je v balení 30 ml

6) Barley Juice Tabs

Tibetská náhorní plošina, země ledovcových vod, křišťálových bystřin a čistého horského vzduchu, je místem, kde z rostlinek mladého ječmene v období jeho raného růstu připravujeme jeden z nejhodnotnějších extraktů.

Přípravek v podobě tablet se snadno užívá a je určen pro všechny, kteří hledají rychlé a komfortní řešení.

Barley je téměř pravým opakem chlorely. Svou dravostí mladého osení nám prakticky ihned dodává aktivní energii. Jeho působení je ovšem časově značně omezené. Barley se chová podobně jako bubínková kamínka. Ta začnou okamžitě žhnout, ale po vyhasnutí velmi rychle vychladnou. Účinek barleye je tedy velmi silný, rychlý, ale krátkodobý. Barley využíváme pro okamžité zvýšení použitelné energie! (sport, aktivní dovolená, náročné společenské večery)

 Doporučené dávkování  :    2 tablety 1-3x denně. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin, celkem je v balení 200 tablet

Výše uvedené přípravky lze zakoupit i jednotlivě  !!!!  Vyplatí se však zakoupit tuto sadu za 1950Kč ( součet jednotlivých položek při jednotlivém nákupu činí 2131 Kč!) 

Čtěte prosím pozorně etiketu přípravku, kde jsou podrobné pokyny pro užívání, skladování-doba expirace, složení přípravku, dávkování, atd.

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.