zelena-kava-forte-6000-chrom-60tablet-0.jpg.big
Product Code: 8594177850336
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 1 kusů

Bio-Detox Zelená káva Green Coffee s chrómem 6000 mg, 60 tablet

ZElená káva green coffe bean extrakt

 

   Chcete průběžně detoxikovat svůj organismus a současně i korigovat svoji hmotnost?  Zkuste zelenou kávu. Nemusíte jí pít v této formě, kávu je třeba si vychutnat.

   V tomto případě kromě toho, že si vychutnáte svůj tradiční šálek kávy, můžete v tomto našem případě zvolit tablety.

    Některé konkurenční výrobky mají obsah samotného extraktu v tabletě nebo kapsli i méně než 100mg.

    Zelená káva Green Coffe Bean Extrakt je té nejvyšší kvality a obsah samotného čistého extraktu je 600mg v každé tabletě. Účinnost je jako 6000mg zelené kávy. 

    Green Coffee Bean extrakt je bohatý na chlorogenové kyseliny, které nelze nalézt v zrnech pražené kávy, protože průmyslový proces pražení zničí tyto aktivní komponenty.

     Působení chlorogenové kyseliny je založeno především na omezení vstřebávání cukrů v trávícím traktu, díky čemu tělo začíná sahat do svých zásob - například díky zrychlení spalování tuků uložených v tkáních.

     Extrakt obsahuje také kyselinu kávovou, velmi dobře známou pro její antioxidační účinek.

      Chlorid chromitý (CHROM) - Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin. Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

     Právě tyto látky dělají z Green Coffee výše popsaný účinný produkt, který by neměl chybět ve Vaší dietě.

    

Upozornění:

Nedoporučuje se užívání přípravku  těhotným a kojícím ženám, dětem do 16 let, osobám se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu, s vysokým krevním tlakem a trpícím na diabetes typu 1. 

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit!  Uchovávejte mimo dosah malých dětí! 

Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy!

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě (mezi 15-25 OC)!

Složení jedné tablety: Extrakt ze zrna zelené kávy - 600mg (50% CGA - soubor chlorogenových kyselin), standardizovaný extrakt 10:1, 600mg extraktu odpovídá 6000mg zelené kávy). Chlorid Chromitý - 50ug, Plnivo: mikrokristalická celulóza, - 30mg, maltodextrin - 5mg, hořečnaté soli mastných kyselin - 5mg. Protispékavá látka: fosforečnan vápenatý - 5mg, oxid křemičitý - 5mg

Hmotnost jedné tablety: 650mg

Obsah balení: 120 tablet

Hmotnost netto: 78g

Výrobek je notifikován ministerstvu zdravotnictví ČR.

Dávkování: Půl tablety 1x denně (cca 20 minut před jídlem). Maximální denní dávka (1/2 tablety) obsahuje extrakt zelené kávy 300mg, chorid chromitý (chrom) - 25ug, Mikrokrystalická celulóza - 15mg. Maltodextrin - 2,5mg. Hořečnaté soli mastných kyselin - 2,5mg. Fosforečnan vápenatý - 2,5mg. Oxid křemičitý - 2,5mg.

Upozornění: Nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se užívání přípravku těhotným a kojícím ženám, dětem do 16 let, osobám s vážnějšími srdečními či cévními chorobami, s vysokým krevním tlakem nebo u pacientů s diabetem typu 1. Přípravek může snižovat hladinu cukru v krvi. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice.

Miniimální trvanlivost: uvedena na obalu.

Skladování: Uchovejte v suchu a temnu při teplotě do 25°C, po otevření uchovávejte v suchu a temnu a spotřebujte do 12 měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Hmotnost balení: 120 tablet x 660mg

 Vyrobeno v EU 

Země původu: Jižní Amerika

--------------------------------------

Z důvodu legislativy EU, která omezuje uvádění některých informací u produktů alternativní medicíny (doplňků stravy), provedením objednávky v  této sekci, souhlasíte současně s níže uvedeným tvrzením:

Výše uvedený přípravek beru výslovně a pouze jako doplněk stravy, které nejsou dle platné právní úpravy ČR lékem a nelze je za léky zaměňovat.

Informace u produktů uvedené jsou pouze pohledem, jakým na nemoc člověka nahlíží tradiční čínská a další alternativní medicína, žádným způsobem neovlivní můj úsudek a na základě tohoto pohledu nebudu doplňkům stravy zde prodávaným ani náznakem přisuzovat léčebné či zdravotní účinky. 

Obsah v této sekci není vhodný pro osoby mladší 18 let.   Uzavřením objednávky v této sekci vyjadřuji svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami, je mi více nežli 18 let  !   

-----------------------------------------

 

Jednotek v balení:120 tablet
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.