zelena-kava-forte-6000-chrom-120tablet-2.jpg.big
Product Code: 8594177850343
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 6 kusů

Bio-detox Zelená káva Green Coffee s chrómem, 6000 mg, 120 tablet

Green Coffee Bean extrakt  6000 + CHRÓM

Jedinečná kombinace extraktu ze zelené kávy a Chromu pro dokonalý výsledek.
600mg 50%-ní standardizovaný extrakt ze zelené kávy
(standardizovaný extrakt 10:1  600mg extraktu v každé tabletě)
nejsilnější Green Coffee na našem trhu 
120 tablet

NOVĚ 50% CGA
většina konkurenčních výrobků je lisována z levnější 45% GCA.

NEKUPUJTE ZBYTEČNÁ PLNIVA A DRAHÉ KAPSLE: Některé konkurenční výrobky mají obsah samotného extraktu v tabletě nebo kapsli i méně než 100mg a zbytek hmotnosti je doplněn levnými plnivy, které nemají jakoukoliv pozitivní funkci. Zelená káva Bio-Detox je té nejvyšší kvality a obsah samotného čistého extraktu je 600mg v každé tabletě. 
Účinnost jako 6000mg zelené kávy 

Chlorid chromitý (CHROM) - Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin. Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Green Coffee Bean extrakt je bohatý na chlorogenové kyseliny, které nelze nalézt v zrnech pražené kávy, protože průmyslový proces pražení zničí tyto aktivní komponenty. Extrakt obsahuje také kyselinu kávovou, velmi dobře známou pro její antioxidační účinek. Právě tyto látky dělají z Green Coffee Bio-Detox FORTE jedinečný produkt. 

CGA je nejen silným antioxidantem, ale v takto vysoké dávce se již může příznivě podílet i na metabolismu cukrů a nabízet tak našemu tělu dodatečný zdroj energie, který by jinak ve velké míře směřoval do kritických partií ve formě tuku.

Chlorogenová kyselina je přírodním polyfenolem a antioxidantem, který se obecně vyskytuje v zelených kávových a hlohových zrnech, v artyčocích a mj. v břečťanu popínavým. Bohatým zdrojem chlorogenové kyseliny jsou také sušené švestky.

Působení chlorogenové kyseliny je založeno především na omezení vstřebávání cukrů v trávícím traktu, díky čemuž může tělo začít sahat do svých zásob - například díky zrychlení spalování tuků uložených v tkáních. Chlorogenová kyselina může povzbuzovat metabolismus v játrech, která mohou spalovat větší množství tuku. Dá se říct, že tablety obsahující výtažek ze zelené kávy, mohou využívat dvojitý mechanismus hubnutí, protože mohou podporovat ztrátu tukové tkáně a znemožňovat vstřebávání tuku bránící nárůstu váhy.

ZELENÁ KÁVA 100% EXTRAKT FORTE 6000 + CHROM, doplněk stravy

Složení jedné tablety: Extrakt ze zrna zelené kávy - 600mg (50% CGA - soubor chlorogenových kyselin), standardizovaný extrakt 10:1, 600mg extraktu odpovídá 6000mg zelené kávy). Chlorid Chromitý - 50ug, Plnivo: mikrokristalická celulóza, - 30mg, maltodextrin - 5mg, hořečnaté soli mastných kyselin - 5mg. Protispékavá látka: fosforečnan vápenatý - 5mg, oxid křemičitý - 5mg

Hmotnost jedné tablety: 650mg

Obsah balení: 120 tablet

Hmotnost netto: 78g

Dávkování: Půl tablety 1x denně (cca 20 minut před jídlem). Maximální denní dávka (1/2 tablety) obsahuje extrakt zelené kávy 300mg, chorid chromitý (chrom) - 25ug, Mikrokrystalická celulóza - 15mg. Maltodextrin - 2,5mg. Hořečnaté soli mastných kyselin - 2,5mg. Fosforečnan vápenatý - 2,5mg. Oxid křemičitý - 2,5mg.

Upozornění: Nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se užívání přípravku těhotným a kojícím ženám, dětem do 16 let, osobám s vážnějšími srdečními či cévními chorobami, s vysokým krevním tlakem nebo u pacientů s diabetem typu 1. Přípravek může snižovat hladinu cukru v krvi. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice.

Miniimální trvanlivost: uvedena na obalu.

Skladování: Uchovejte v suchu a temnu při teplotě do 25°C, po otevření uchovávejte v suchu a temnu a spotřebujte do 12 měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno v EU pro: Bio-detox, s.r.o.

---------------------------

Zelená káva Bio-Detox je té nejvyšší kvality - vysokým obsahem samotného čistého extraktu až  600mg v každé tabletě,  navíc výhradně prémiový 50%-ní extrakt Kyseliny Chlorogenové, je jednoznačným vítězem v nabídce v ČR. 

Jak poznat levnou napodobeninu?  Snadno.
Každý prodejce Vám bude tvrdit, že jeho zelená káva je ta nejlepší a nejúčinější. Poznat opravdu kvalitní Green coffe je však velmi snadné.


1. Samotný extrakt by měl obsahovat 50% souboru chlorogenových kyselin (CGA). (levnější 45% extrakty nikdy nemohou kvalitou konkurovat)

2. Množství extraktu ze zelené kávy v miligramech. Nenechte se zmást triky prodejců, že jejich extrakt je 20:1, 25:1, :40:1, 80:1 apod.  Je to naprostý nesmysl. Extrakt je vždy extrakt a ten je standardizován na 10:1. Ne jinak! CGA nebo-li "soubor chlorogenových kyselin" je samozřejmě nejdražší složkou tablety zelené kávy a mnoho prodejců se snaží tuto relativně drahou surovinu nahradit plnivy jako jsou: stearan hořečnatý, magnesium stearát, apod. Tyto látky jsou v tabletě potřeba, aby držela pohromadě, ale stačí jich minimum. Nikoliv 80% obsahu, jak jsme již mohli několikrát vidět. Některé konkurenční výrobky mají obsah samotného extraktu v tabletě nebo kapsli i méně než 100mg a zbytek hmotnosti je doplněn levnými plnivy, které nemají jakoukoliv pozitivní funkci. Zelená káva Bio-Detox je té nejvyšší kvality.   Pamatujte: SKUTEČNÝ OBSAH EXTRAKTU NELZE NAHRADIT!

 

Jednotek v balení:120 tablet
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.