Zelená káva

Výrobce:
Bio-detox, s.r.o.
Výsledky 1 - 4 z 7


Zelená káva - vysoce kvalitní přípravky s vyšší koncentrací účinné látky   5000mg a 6000 mg  !!

Některé i s dalšími přídavky !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Zelená káva Bio-Detox je té nejvyšší kvality - vysokým obsahem samotného čistého extraktu až  600mg v každé tabletě,  navíc výhradně prémiový 50%-ní extrakt Kyseliny Chlorogenové, je jednoznačným vítězem v nabídce v ČR. 

Jak poznat levnou napodobeninu?  Snadno.
Každý prodejce Vám bude tvrdit, že jeho zelená káva je ta nejlepší a nejúčinější. Poznat opravdu kvalitní Green coffe je však velmi snadné.


1. Samotný extrakt by měl obsahovat 50% souboru chlorogenových kyselin (CGA). (levnější 45% extrakty nikdy nemohou kvalitou konkurovat)

2. Množství extraktu ze zelené kávy v miligramech. Nenechte se zmást triky prodejců, že jejich extrakt je 20:1, 25:1, :40:1, 80:1 apod.  Je to naprostý nesmysl. Extrakt je vždy extrakt a ten je standardizován na 10:1. Ne jinak! CGA nebo-li "soubor chlorogenových kyselin" je samozřejmě nejdražší složkou tablety zelené kávy a mnoho prodejců se snaží tuto relativně drahou surovinu nahradit plnivy jako jsou: stearan hořečnatý, magnesium stearát, apod. Tyto látky jsou v tabletě potřeba, aby držela pohromadě, ale stačí jich minimum. Nikoliv 80% obsahu, jak jsme již mohli několikrát vidět. Některé konkurenční výrobky mají obsah samotného extraktu v tabletě nebo kapsli i méně než 100mg a zbytek hmotnosti je doplněn levnými plnivy, které nemají jakoukoliv pozitivní funkci. Zelená káva Bio-Detox je té nejvyšší kvality.   Pamatujte: SKUTEČNÝ OBSAH EXTRAKTU NELZE NAHRADIT!